Köprübaşı Sunny Servisi

Köprübaşı Sunny Servisi

Köprübaşı Sunny Servisi

Klima, Kombi, Tv, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Her noktaya hızlı çözümler sunarak müşterilerine her daim memnun etmeyi başaran ayrıca hızlı ve garantili çözümler sunarak en iyi başarıya sahip Köprübaşı Sunny Servisi olarak sizlere hizmet veren bir firmayız. Sorunsuz bir şekilde sizlere her daim hizmet verip her noktaya siz dilediğiniz zaman ulaşabilen saha ekiplerimiz ile sorunlarınızı kendi sorunlarımız olarak benimseyip çözüm konusunda oldukça başarılı bir ekibe sahip olduğumuz için şanslıyız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenli teknik hizmeti sizlere sunan şirketimiz, her anlamda profesyonel yardım için burada yer almaktadır.

Sunny Marka ;

  • Sunny Buzdolabı Tamiri Köprübaşı
  • Sunny Çamaşır Makinesi Tamiri Köprübaşı
  • Sunny Bulaşık Makinesi Tamiri Köprübaşı
  • Sunny Televizyon Tamiri Köprübaşı
  • Sunny Kombi Bakımı, Tamiri Köprübaşı
  • Sunny Klima Bakımı, Tamiri Köprübaşı

Gibi bir çok evinizin ana ihtiyaçlarının sorununu çözme konusunda sizlere yardımcı olabilecek profesyonel kadro. Bizlere ulaşmak için servisf.com web sayfası üzerinden destek kaydı oluşturabilir veya irtibat numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak her daim sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözümleyen saha ekiplerimiz, sorunları adresinizde çözümleyerek yapmış olduğu değişim işlemleri için bir yıl servis garantisi kapsamı uygulamaktadır. Köprübaşı bölgesinde bir numaralı servis olmak için her daim burada yer alacağının garantisini verebiliriz.

Köprübaşı Sunny Servisi Sorunsuz ve Mutlu Bir Hayatın İçindeki Küçük Pürüzlerden Köprübaşı Sunny Beyaz Eşya Teknik Servisi ile Kurtulun ! Servisimize çağrı merkezi veya web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz, dilediğinizde sizlere en kısa sürede yardımcı olabilecek ekibimiz Köprübaşı bölgesinde her noktaya hizmet verebilmektedir. Servisimize gelen en fazla şikayet beyaz eşyalar konusunda tuşların çalışmaması.. Bu gibi durumlarda uzmanlarımız sizlere kısaca bilgi paylaşarak dikkatli şekilde davranmanızı önermektedir. Çünkü yanlış işlemler sonucu makinenizi bir daha kullanamaya bilirsiniz.

Bu tarz durumlar ile karşı karşıyaysanız hızlıca makinenizi fişten çıkartın ve bekleyin. Daha sonra tekrar takın ve çalıştırmayı deneyin. Eğer çalışıyorsa makineniz kısa süreli elektirik akımından kaynaklı sorun yaşamış olabilir, fakat çalışmıyorsa servisimize ulaşarak arıza destek talebi oluşturmanızı öneririz. Yanlış işlemler sizlere daha büyük sorunlar çıkartabilir, bu konuda uzman ekibimiz sizlere 7/24 teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Köprübaşı Sunny Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0850 775 1818
Çağrı Merkezi : 0850 775 1818
Mail Adresi : destek@servisf.com

[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Şimdi Ara Servis Çağır