Sarıgöl Axen Servisi

Sarıgöl Axen Servisi

Sarıgöl Axen Servisi

Klima, Kombi, Tv, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Her noktaya hızlı çözümler sunarak müşterilerine her daim memnun etmeyi başaran ayrıca hızlı ve garantili çözümler sunarak en iyi başarıya sahip Sarıgöl Axen Servisi olarak sizlere hizmet veren bir firmayız. Sorunsuz bir şekilde sizlere her daim hizmet verip her noktaya siz dilediğiniz zaman ulaşabilen saha ekiplerimiz ile sorunlarınızı kendi sorunlarımız olarak benimseyip çözüm konusunda oldukça başarılı bir ekibe sahip olduğumuz için şanslıyız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenli teknik hizmeti sizlere sunan şirketimiz, her anlamda profesyonel yardım için burada yer almaktadır.

Axen Marka ;

  • Axen Buzdolabı Tamiri Sarıgöl
  • Axen Çamaşır Makinesi Tamiri Sarıgöl
  • Axen Bulaşık Makinesi Tamiri Sarıgöl
  • Axen Televizyon Tamiri Sarıgöl
  • Axen Kombi Bakımı, Tamiri Sarıgöl
  • Axen Klima Bakımı, Tamiri Sarıgöl

Gibi bir çok evinizin ana ihtiyaçlarının sorununu çözme konusunda sizlere yardımcı olabilecek profesyonel kadro. Bizlere ulaşmak için servisf.com web sayfası üzerinden destek kaydı oluşturabilir veya irtibat numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak her daim sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözümleyen saha ekiplerimiz, sorunları adresinizde çözümleyerek yapmış olduğu değişim işlemleri için bir yıl servis garantisi kapsamı uygulamaktadır. Sarıgöl bölgesinde bir numaralı servis olmak için her daim burada yer alacağının garantisini verebiliriz.

Sarıgöl Axen Servisi Sorunsuz ve Mutlu Bir Hayatın İçindeki Küçük Pürüzlerden Sarıgöl Axen Beyaz Eşya Teknik Servisi ile Kurtulun ! Servisimize çağrı merkezi veya web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz, dilediğinizde sizlere en kısa sürede yardımcı olabilecek ekibimiz Sarıgöl bölgesinde her noktaya hizmet verebilmektedir. Servisimize gelen en fazla şikayet beyaz eşyalar konusunda tuşların çalışmaması.. Bu gibi durumlarda uzmanlarımız sizlere kısaca bilgi paylaşarak dikkatli şekilde davranmanızı önermektedir. Çünkü yanlış işlemler sonucu makinenizi bir daha kullanamaya bilirsiniz.

Bu tarz durumlar ile karşı karşıyaysanız hızlıca makinenizi fişten çıkartın ve bekleyin. Daha sonra tekrar takın ve çalıştırmayı deneyin. Eğer çalışıyorsa makineniz kısa süreli elektirik akımından kaynaklı sorun yaşamış olabilir, fakat çalışmıyorsa servisimize ulaşarak arıza destek talebi oluşturmanızı öneririz. Yanlış işlemler sizlere daha büyük sorunlar çıkartabilir, bu konuda uzman ekibimiz sizlere 7/24 teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Sarıgöl Axen Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0850 775 1818
Çağrı Merkezi : 0850 775 1818
Mail Adresi : destek@servisf.com

[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Şimdi Ara Servis Çağır